Karkasinis namas - geriausias pasirinkimas

GREITAI. ŠILTA. PATOGU.


Dažniausiai užduodami klausimai apie šlaitinių stogų dengimą:

1. Koks mažiausias galimas šlaitinių stogų nuolydis? Minimalus nuolydis 7 laipsnių arba 12,28%. Yra stogo dangų, kurių min nuolydis didesnis ir dėl to reikia tikslinti pas pasirinktos dangos gamintuoją.

2. Koks žingsnis tarp grebėstų (čerpių imitacijos danga) ? Žingsnis tarp grebėstų 350mm (35cm) (atstumas nuo grebėstos viršaus iki kitos grebėstos viršaus, o ne tarpas tarp jų !!!).

3. Koks grebėstų žingsnis kai stogo danga maži gotika lapai? Žingsnis tarp grebestų ašių 460mm (46cm)

Atstumai tarp ašių visada reikia pasitikslinti pas stogo dangos gamintuoją. Keraminių, betoninių dangų grebėstų žingsniai išvis priklauso nuo stogo nuolydžio.

4. Ar būtinai nauduoti difuzinę plėvelę su lipniais kraštais? Galima nauduoti ir be lipnių kraštų,  bet suklijuoti sujungimus reikės. Suklijuoti difuzinės plėvelės tarpai apsaugo stogą nuo vėjo poveikio ir kandensato įputimo į šilumos sluoksnį. 

5. Koks tarpas turi būti tarp gegnių? Gegnių žingsnis gali būti maksimaliai 1,2metro. Šiltinamų stogų gegnių žingsnį reikia taikyti prie apšiltinamų medžiagų pločio. Standartiniai vatos pločio matmenys 610mm ir 565mm.

6. Koks Benders betoninių čerpių atstumas tarp grebėstų? Benders čerpių grebėstų žingsnis priklauso nuo stogo nuolidžio ir gaminio (kokia butent Benders čerpė)

7. Kokios jūsų stogo dengimo kainos? Pagrindinių stogo dengimo kainas rasite " stogų dengimas" skiltyje.

8. Ar galima apžiūrėti jūsų jau darytus darbus? Mes šiuo klausimų labai kategoriški- 1."ekskursijų nevedam", nes nežinome ką galime atvesti į savo užsakovo namus. 2. Visada galima susitarti apžiūrėti vykdomus projektus, kur patencialiai nauji užsakovai gali pamatyti kas dirba ir kaip dirba. 
  

 

Prašome užsukti dar kartą. Dėkojame už Jūsų susidomėjimą!