Karkasinis namas - geriausias pasirinkimas

GREITAI. ŠILTA. PATOGU.

Lauko sienų apdaila

Ventiliuojami fasadai
Kas yra ventiliuojamas fasadas?
Ventiliuojami fasadai yra moderni statybos technologija, leidžianti ne tik pagerinti pastato išorės išvaizdą, bet ir žymiai padidinti jo energinį efektyvumą. Ši sistema taip pat žinoma dėl savo gebėjimo apsaugoti konstrukcijas nuo atmosferos poveikio ir pagerinti garso izoliaciją. Prieš pradedant nagrinėti, iš ko susideda šie fasadai, svarbu suprasti jų veikimo principą ir komponentus.
Ventiliuojamo fasado veikimo principas
 Ventiliuojamas fasadas yra 3 pagrindinių sluoksnių sistema- laikančioji konstrukcija, termoizoliacinis (apšiltinimo) sluoksnis ir apdaila. Tarp apdailos ir apšiltinimo sluoksnio formuojamas oro tarpas ventiliacijai ir drėgmės pašalinimui iš apšiltinimo sluoksnio. Dėl šio oro tarpo funkcijos šita technologija ir gavo savo pavadinimą. 
Komponentai
  1. Laikančioji konstrukcija- blokelių mūras, betoninis monolitas arba medinis karkasas. Mūro ar monolito atvejų reikia montuoti karkasą apšiltinimo medžiagai laikyti. Karkasinio namo statybos atveju apšiltinamas karkasas, dėl to karkasiniai namai turi pranašumą naudojant ventiliuojamo fasado technologiją. Nuo laikančiosios konstrukcijos priklauso termoizoliacijos sluoksnio storis reikalingas atitinkamai energetiniai klasei pasiekti. 
  2. Karkasas termoizoliacijai- montuojamas priklausomai nuo apšiltinimo storio ir medžiagos pločio. Dažniausiai parenkamas iš medienas arba metalinių profilių. Karkasas privalo būti patvarus ir lygus, nes jis atlieka ne tik apšiltinamo sluoksnio laikančias funkcijas, bet ant juo dar bus montuojami visi kiti sluoksniai.
  3. Termoizoliacija - apšiltinimo sluoksnis priklausantis nuo energetinių pastato reikalavimų. Apšiltinimui gali būti naudojami visi tinkantis ventiliuojamam fasadui termoizoliacinės medžiagos tokios kaip vata, užpučiamos medžiagos, termoizoliacinės plokštės.
  4. Vėjo apsauga- labai svarbus sluoksnis apsaugantis termoizoliaciją nuo vėjo poveikio ir drėgmės. Vėjas ar drėgmė pakliūdami į apšiltinimo sluoksnį gali sumažinti termoizoliacines savybes iki nulio. Vėjo apsaugai naudojamos plėvelės arba atitinkamos plokštės, kurių sudūrimai turi būti sandariai suklijuoti. Svarbu prisiminti, kad vėjo apsauga turi būti 10 kart laidesni garams nei garo izoliacinės savybės pastato viduje. Kitaip garai kondensuos apšiltinimo sluoksnyje. 
  5. Oro tarpas- kitaip vėdinimo tarpas. dažniausiai būna 20 -50mm storio tarp lauko apdailos ir termoizoliacijos. Vėdinimo profiliai privalo būti vertikalia kryptim. Horizontaliai sukalti profiliai tikrai neatlieka jokios vėdinimo funkcijos.
  6. Apdaila- Pastato apdailai gali būti naudojamos visos galimos medžiagos tinkančios naudoti lauke. Mes dažniausiai naudojame medines dailylentes, metalines plokštes, skalūną arba fibrocimentines plokšteles. 
  7. Tvirtinimo detalės- parenkamos priklausomai nuo apkrovų ir naudojamų medžiagų. Taip pat reikia sumontuoti apsaugas nuo graužikų, pradžios ir užbaigimo profilius. Visi viršutiniai užbaigimo profiliai privalo netrukdyti vedinimui.

Montavimas

Ventiliuojamo fasado sistemos montavimas turi būti atliekamas itin atidžiai ir kruopščiai laikantis montavimo instrukcijų. Tinkamas komponentų išdėstymas ir jų kokybė užtikrina, kad fasadas ne tik atrodys estetiškai patrauklus, bet ir efektyviai atliks savo funkcijas ilgus metus.

Mes konsultuojame, parenkame medžiagas, sudarome tiksles sąmatas, atliekame visus darbus reikalingus kokybiškam ventiliuojamam fasadui įgyvendinti, tiekime medžiagas. 

Kodėl verta rinktis medines dailylentes?

Paprastas montavimas (Naudojant pažangiausias technologijas ir kvalifikuotų specialistų komandą, užtikriname greitą, saugią ir kokybišką ventiliuojamų fasadų montavimą), Ekologiškumas ir Energetinio efektyvumo didinimas (Mūsų sistemų naudojimas padeda sumažinti šildymo ir vėsinimo sąnaudas), Ilgaamžiškumas (Dėl aukštos kokybės medžiagų fasadai išlieka atsparūs ir gražūs ilgus metus), Tvarumas (Visos mūsų naudojamos medžiagos yra gautos ir perdirbtos laikantis griežtų aplinkosaugos standartų), Paprasta priežiūra , Prireikus ekologiška utilizacija, Labai didelis dizaino pasirinkimas (pasirinkite iš pavyzdžių).Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename 2 pločių dailylentės


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Deginta mediena
Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Horizontali, šiurkštus paviršius


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Horizontali, šiurkštus paviršius


Vikonsta , karkasiniai namai Deginta, vertikali, dviguba


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Darbo eigoje


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Skardinis fasadas


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Termomediena


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename 3d profilis


Ventiliuojami fasadai nuo paprastų medinių dailylenčių iki suderintų skirtingų apdailos rūšių viename Pasirinkimo pvz nr1

 

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!